Visos kategorijos

Kompanijos profilis

Pagrindinis> Apie mus > Kompanijos profilis

Hunan beimei Machinery Co., Ltd

Hunan beimei Machinery Co., Ltd yra profesionali įmonė, užsiimanti naudotos betono įrangos ir kranų pardavimu, įsikūrusi Changsha mieste, Hunano provincijoje, Kinijoje. Įkūrėjas šioje pramonėje dirba daugiau nei 10 metų. Mūsų verslo filosofija yra suteikti jums tinkamiausią įrangą, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Esame aprūpinti profesionaliais įrangos ir kolekcijų testavimo darbuotojais, kurie atlieka išsamų kiekvienos įrangos testavimą, kad būtų užtikrintas gerai prižiūrimos įrangos atkūrimas.

Mūsų siūlomi produktai yra naudoti betono siurblių sunkvežimiai, betono maišyklės, kranai, sunkvežimiuose montuojami betono siurbliai ir kita naudota įranga. Mūsų siūlomi prekių ženklai yra SANY, ZOOMLION, XCMG, Putzmeister ir kiti prekių ženklai. Produktai apima nuo 2005 m. iki dabar. Gaminių modeliuose yra 63 m, 60 m, 56 m, 52 m, 49 m, 37 m sunkvežimiai ir 18, 15, 12, 10 kvadratinių metrų maišytuvai, 8t-800 t kranai. Galimi važiuoklės variantai, įskaitant „Mercedes-Benz“, „Isuzu“, „Scania“ ir „Hino“.

Su didžiausiu nuoširdumu, galime pasiūlyti įvairių modelių naudotą įrangą, kurios jums reikia. Prašome susisiekti su mumis.

OUR FACTORY

OUR KLIENTAS